Język niemiecki ekonomiczny i ogólny Przedsiębiorcy. Managerowie. Pracownicy. Studenci.

Dla kogo?

DEUTSCHE AKADEMIE WARSCHAU BERLIN organizuje indywidualne oraz grupowe kursy języka ekonomicznego i/lub ogólnego dla:

  • przedsiębiorców
  • managerów
  • pracowników firm
  • studentów kierunków ekonomicznych

Unikatowe zalety kursów

Unikatową zaletą kursów jest wykorzystanie słownictwa ekonomicznego już od poziomu podstawowego A1. Kursy na poziomach A2–B1 łączą język ogólny z językiem specjalistycznym, a na wyższych poziomach (B2–C1) skupiają się na języku ekonomicznym. Dodatkowym atutem kursów jest ich wzbogacenie o liczne bazy słownictwa w aplikacji Quizlet.

Nauka w praktyce

Przygotowując kursy, mieliśmy na uwadze duże zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów, posługujących się językiem niemieckim. Oprócz wiedzy z zakresu języka zdobędą Państwo na wyższych poziomach nauczania umiejętność prowadzenia korespondencji handlowej i negocjacji, a także analizy danych, artykułów i wykresów, co z pewnością będzie dużą zaletą w życiu zawodowym czy w Państwa działalności gospodarczej.

Prowadzący zajęcia

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę ekspertów oraz ekonomistów.

Elastyczne warunki nauki

Aby zapewnić Państwu komfort nauki, grupy liczą do 10 Słuchaczy, ale możliwe są również zajęcia indywidualne lub w mniejszych grupach.

Literatura fachowa i materiały

Kursy oparte są o literaturę specjalistyczną (m.in. Wydawnictwa Poltext), uznane podręczniki różnych wydawnictw niemieckich (m.in. Klett) i polskich oraz materiały autorskie Akademii:

  • A1–B1 – Deutsch für Profis. (Ökonomie / Logistik) / DaF im Unternehmen / materiały autorskie
  • B2–C1 – Blickpunkt Wirtschaft, Deutsch im Büro, Blickpunkt Wirtschaft 2, materiały autorskie

Start na rynku pracy

Naszym Słuchaczom oferujemy pomoc we wszelkich formalnościach, związanych z zatrudnieniem (napisanie listu motywacyjnego, życiorysu) czy zdobyciem miejsca praktyki w Niemczech, Austrii i Szwajcarii lub u pracodawców polskich, wymagających znajomości języka niemieckiego.

GRUPOWE oraz INDYWIDUALNE ZAJĘCIA / KURSY z j. niemieckiego ekonomicznego lub ogólnego na każdym poziomie (A1–C1) OFERTA SPECJALNA dla studentów SGH poznaj preferencyjne warunki kursów grupowych i zgłoś swoją grupę (4–10 os.)

Zniżki dla studentów

Dla studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, uczestniczących w zajęciach grupowych (4–10 os.) w DEUTSCHE AKADEMIE WARSCHAU BERLIN przygotowaliśmy specjalne zniżki.

Ambasador Akademii

Franciszek Kaczmarek Ambasador Akademii przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie